تلفن رایگان: +96894000745

ویزای تجاری ( ثبت شرکت ) در عمان

Awesome Image

بررسی اجمالی ویزای تجاری ( ثبت شرکت )

ایجاد یک شرکت در منطقه صحیح نیاز به بررسی و تحلیل دارد و بعد از آن تازه به نیمه راه رسیدید! پیاده سازی کسب و کار در مطلوب‌ترین کشور منطقه، به‌ویژه در سطح بین‌المللی میتواند به شما در رقابت با رقبای جهانی کمک کند. باید بدانید که عمان یک کشور بکر است و توسط بازرگان‌های تجاری در بین کشورهای خاورمیانه ترجیح داده می شود. ثبت شرکت در عمان اولین قدم برای به رسمیت شناختن کسب و کار شما در عمان و دنیاست، تا بتوانید به راحتی با تمام دنیا مراوده داشته باشد. تجارت عظیم این کشور با سایر کشورهای ثروتمند حاشیه خلیج فارس مانند عربستان سعودی، امارات متحده عربی، قطر، بحرین و شمال آفریقا، توجه سرمایه گذاران بین المللی را در یک چشم به هم زدن جلب می کند. راه اندازی کسب و کار در عمان یکی از هوشمندانه ترین تصمیمات است که توسط یک سرمایه گذار می تواند اتخاذ شود، به دلیل اینکه به شرکت های جدید اجازه ظهور و گسترش شعب را می دهد.

بسته ویزای تجاری ما

شما در عمان ۵ نوع ثبت شرکت می توانید انجام دهید که با تمامی آنها به شما اقامت می دهند. ثبت شرکت در عمان با مالکیت ۱۰۰ درصدی بدون نیاز به شریک عمانی برای کلیه خارجی ها امکان پذیر شده است، بویژه ایرانی ها که عمان را دروازه ای برای ورود به تجارت جهانی می بینند. ثبت شرکت در عمان هیچ پیش نیازی ندارد. ثبت شرکت در عمان نیازی به سپرده بانکی ندارد. در کوتاه ترین زمان ممکن قابل انجام است. سن متقاضی برای ثبت شرکت انفرادی باید (21) سال باشد.

  • درجه ممتاز (Excellent Grade)
  • درجه 1 (First Grade)
  • درجه 2 (Second Grade)
  • درجه 3 (Third Grade)
  • درجه 4 (Fourth Grade)

درجه ممتاز (Excellent Grade)

ثبت شرکت درجه ممتاز در عمان بیشتر مربوط به مشاغل صنعتی بزرگ، معادن، تولیدات انبوه، کارخانه‌ها و پروژه‌های بزرگ است. فعالیت در زمینه‌های ارزی، صرافی و بورس برای شهروندان غیر عمانی در این روش ممکن نیست.

ازجمله شرایط ثبت شرکت در عمان با استفاده از مجوز ممتاز، وجود حداکثر 5 شریک یا سرمایه‌گذار در ثبت شرکت است.
مزایای ثبت شرکت در عمان با استفاده از مجوز ممتاز:

امکان جذب بیشتر نیروی کار و حمایت‌های دولتی بیشتر در زمینه نیروی انسانی نسبت به سایر مجوزها امکان شرکت در مناقصات، انجام پروژه‌های ساختمانی و خرید و فروش ملک
عدم وجود شریک یا کفیل عمانی در پروسه و مالکیت 100% خارجی

درجه 1 (First Grade)

با استفاده از مجوز درجه 1، شرکت اصلی می‌تواند چندین زیر مجموعه با فعالیت‌های مختلف داشته باشد.

از جمله قوانین ثبت شرکت در عمان با استفاده از این مجوز این است که حداقل 3 سرمایه‌گذار خارجی باید در پروسه حضور داشته باشند.

مزایای ثبت شرکت در عمان با استفاده از مجوز درجه یک:

بدون نیاز به تمکن مالی و گردش مالی
بدون نیاز به داشتن شرکت از قبل در ایران
بدون نیاز به شریک یا کفیل عمانی و مالکیت 100% خارجی
بدون محدودیت سنی شرکا یا سهامداران

درجه 2 (Second Grade)

درجه 3 (Third Grade)

درجه 4 (Fourth Grade)

دلیل انتخاب ما

Awesome Image

مصاحبه های مستقیم

Awesome Image

پردازش سریع

Awesome Image

مشاوره مهاجرت

Awesome Image

مقرون بصرفه

تمامی حقوق این سایت محفوظ است.